Witamy !

 

     Zwierzęta zawsze mieszkały w moim domu. Ich bezgraniczna i bezinteresowna miłość do człowieka sprawia, że dom staje się ciepły :-)
     Dogi natomiast, zawsze przyciągały moją uwagę. Na wystawach jakoś dziwnie ciągnęło mnie w ich stronę ... Ich spokój, opanowanie, piękna majestatyczna budowa, sprawiały, że nie mogłam oderwać od nich oczu :-) Były moim marzeniem, myślałam, że nierealnym!
     Jednak pewnego dnia do mojego domu zawitała Batavia Myśliwi Wodana (dziękuję Piotr). Choć nie był to dobry okres w moim życiu, Funia (jedno z wielu domowych imion ) sprawiła, że codzienne sprawy nie były juz takie szare. Życie nabrało rumieńców - nie tyko w przenośni. Batunia, jej dzieci, wnuki i prawnuki, sprawiły, że mam o wiele szerszy obraz tej rasy. Teraz wiem, że oprócz piękna, opanowania i spokoju, są szalone pełne energii i czasami z ogromnym poczuciem humoru. Każdy z nich jest inny, ale mają też cechy wspólne. Bezgraniczne oddanie i miłość do człowieka, która emanuje w ich oczach, jak zresztą w całym ich ciele.
     Dogi mieszkają ze mną od 2004 roku i mam nadzieję, że tak już zostanie !!!!
     Życzę miłego przeglądania mojej strony właśnie o tej rasie.

                                                                  Hanka

  

 

plpl

Copyright © 2013 Obrowska Tradycja FCI- hodowla Dogów Niemieckich
Great Danes Kennel Wszelkie prawa zastrzeżone.
A&M Webdesign